Beheer Dorpshuis Plein 13

Dit voorjaar (april 2018) heeft Miranda Britting het beheer van ons dorpshuis overgenomen.
Oud beheerder Paula van der Ploeg is ingesprongen om haar de nodige begeleiding te geven en inmiddels werkt Miranda zelfstandig.

Miranda heeft alle taken overgenomen, zij onderhoudt de contacten met onze klanten en bespreekt de evenementen die in ons dorpshuis gehouden kunnen worden. Tevens zorgt zij dat de voorraad op peil blijft en dat de vrijwilligers worden ingepland voor hun werkzaamheden zoals bediening en (extra) schoonmaakdiensten.

Wij, van het dorpshuisbestuur, denken in Miranda een goede, positieve en vooruitstrevende beheerder te hebben gevonden die er naar uit ziet om komende jaren met veel plezier ons Dorpshuis Plein 13 te gaan beheren.

Wij hopen dat alle geïnteresseerden spoedig hun weg weten te vinden naar Miranda en kijken uit naar een lange prettige samenwerking met haar.

Miranda is te bereiken op 06-33366359 of via beheer@dorpshuisplein13.nl